• 0
A-dorost: Brno - Slavia 1:0 (0:0)
Branka: 68. Kršák
Slavia: Malina – Hájek, Šrámek, Hell, Sudek – Čižikov, Mozol (77. Paprčiak), Klimeš, Mráz (72. Mravec) – Pázler (69. Hejret), Zákostelský

Utkání se odehrávalo hlavně mezi šestnáctkami a šancí si ani jedno mužstvo mnoho nevytvořilo. V prvním poločase domácí hrozili ze standardních situacích a největší šancí byla střela Selingera, kterou Malina vyrazil na roh. Slavia špatně kombinovala a působila zbytečně nervózně. Kvůli tomu bylo v rozehrávce nezvykle mnoho nepřesností. Větší šanci měl Pázler, ale místo přihrávky na lépe postaveného Sudka střílel z 18 metrů vedle.
Do druhého poločasu vstoupili slávisté mnohem aktivněji a přicházely i šance. Bohužel tu největší červenobílí neproměnili - střílel Mozol, brankař míč neudržel, ale Zákostelský odražený míč nedokázal usměrnit do branky. Branka domácích přišla po rohovém kopu, kdy slávisté nedokázali pokrýt odražený míč. Slavia na obdrženou branku reagovala změnou rozestavení na 3-4-3, ale ani velký počet útočníků nepřinesl kýženou branku. Kombinace našeho týmu byly příliš komplikované a zdlouhavé.
„Místo přímočarosti a jednoduchosti hledáme zbytečně složité řešení útočných kombinací. Stále nejsme ochotni podstoupit tvrdé souboje, které vedou k respektu soupeře a vybojování důležitých pozic před oběma brankami. Po čtyřech utkáních v deseti dnech máme celý týden na přípravu na další utkání,“ hodnotil trenér Fratišek Sluka.
  • 11.9.2009
  • 95 zobrazení
  • 0
A-dorost: Slavia - Slovácko 4:2 (0:0)
Branky: 60. Cousens, 82. Hell, 85. Paprčiak, 88. Pázler
Slavia: Malina – Galus (75. Paprčiak), Šrámek, Hell, Sudek – Kučera (72. Mravec), Duranski, Klimeš, Mráz (56. Pázler) – Hurka, Cousens

První poločas slávistům vůbec nevyšel, zbytečně ztráceli balon v přechodové fázi, hra celkově byla neurovnaná. Soupeř působil agresivněji a rychlou rozehrávkou se dostával do blízkosti slávistické branky. V naší největší šanci se objevil Cousens po centru Hurky, míč se ale otřel pouze o tyč.
I do druhého poločasu vstoupili červenobílí nekoncentrovaně a při dvou šancích soupeře podržel Slavii brankář Malina. Až po patnácti minutách se domácí dostali do šance a hned skórovali - po centru Sudka tečoval Cousens míč do sítě. Bohužel během dvanácti minut Slovácko skóre otočilo ve svůj prospěch.
Až tento nepříznivý vývoj utkání donutil slávistické dorostence k daleko větší aktivitě a agresivitě. Zlepšili se i v přesnosti a v posledních deseti minutách stav otočili ve svůj prospěch.
„Vůle po vítězství a bojovnost byla rozhodující. Doufám, že nás tento výsledek nakopne do dalších utkání a přispěje ke klidu a abychom se i v herním projevu dostali na lepší úroveň,“ hodnotil utkání trenér A-dorostu František Sluka.
  • 19.9.2009
  • 69 zobrazení
  • 0
A-dorost: Jihlava – Slavia 2:2 (0:1)
Branky:19. a 71. Hurka
Slavia: Malina – Grohol (73. Galus), Šrámek, Hell, Sudek – Kučera (65. Hájek), Duranski, Klimeš, Hurka – Pázler, Cousens (82. Paprčiak)

Z Jihlavy odvážíme bod, ale měli jsme na tři. Dvakrát jsme vedli, ale soupeři se vždy podařilo vyrovnat. Šance na to, abychom přidali další branky, jsme měli, ale bohužel ani ty největší příležitosti Hurka a Pázler neproměnili. Herní kvalita jde pomalu nahoru, ale stále kazíme hodně přihrávek v přechodové fázi. Musíme zapracovat na zlepšení, abychom mohli vyhrávat i v zápasech venku,“ řekl po utkání trenér A-dorostu František Sluka.
  • 26.9.2009
  • 63 zobrazení
  • 0
A-dorost: Slavia – Hradec Králové 3:0 (0:0)
Branky: 47. Mozol, 49. Cousens, 60. Pázler
Slavia: Malina – Galus, Šrámek, Hell, Sudek – Kučera, Duranski, Mozol, Hurka (65. Mravec) – Pázler (85. Vodrhánek), Cousens (73. Paprčiak)

Od začátku utkání byli slávisté aktivní a v první velké šanci se objevil Hurka hned v 9. minutě, ale střela se mu vůbec nepovedla. Další šanci měl Pázler, bohužel nejlepší okamžik ke střele prováhal. Pak se ve hře Slavie objevovalo mnoho nepřesností, které dostávaly do hry soupeře. Ten hrozil hlavně ze standardních situacích. Až v poslední minutě prvního poločasu připravil šanci Pázler Cousensovi, ale ten sám před brankou trefil jen přesouvajícího se brankaře.
Vstup do druhého poločasu otevřela střela hostujícího Voltra do břevna. Hned z protiútoku připravil Cousens šanci pro Mozola, který svůj nájezd proměnil. Za dvě minuty přesnou přihrávkou mezi stopery poslal do šance Duranski Cousense a ten nezaváhal. Tým se uklidnil a předváděl velmi kvalitní fotbal. Další krásnou přihrávku Duranskiho využil nadvakrát Pázler. Byly i další šance, ale červenobílí už žádnou nedovedli využít ke vstřelení branky.
„Druhý poločas po zpřesnění přihrávek a daleko důraznější hře se týjmpřiblížil výkonům, které bychom měli předvádět,“ byl spokojen
  • 3.10.2009
  • 51 zobrazení
  • 0
A-dorost: Bohemians 1905 - Slavia 5:2 ( 3:0 )
Branky Slavie: Hurka, Ivanovič
Slávia : Malina - Galus , Šrámek , Hell , Sudek - Kučera , Hurka , Mozol , Zákostelský - Pázler, Cousens

A-dorostu se nepovedlo utkání na Bohemians 1905 . První a druhý gól padl z pokutového kopu , třetí - vlastní .Nebyl nám uznán gól z údajného postavení mimo hru.Čtvrtý a pátý gól padl po chybách slávistické obrany .Slávia korigovala stav utkání alespoň dvě krásnýmy góly , hlavou se trefil Hurka a nádhernou střelou z přímého kopu střídající Ivanovič.
  • 10.10.2009
  • 0
A-dorost: Slavia - Zlín 2:0 (1:0)
Branky: 25. Pázler, 79. Duranski
Slavia: Malina – Mikula, Šrámek, Hell, Sudek – Hájek (83. Grohol), Duranski, Ivanovič (60. Klimeš), Hurka – Zákostelský, Pázler (75. Paprčiak)

První poločas byl ve znamení velké snahy, ale bohužel bylo k vidění málo fotbalovosti. Zbytečně mnoho nepřesností nás brzdilo, abychom si vytvořili souvislejší tlak a z toho plynoucí možnosti. Soupeř hrozil hlavně ze standardních situací a při jedné z nich nás zachránil Malina. Naštěstí po krásném pasu Hurky za obranu proměnil své sólo Pázler a šli jsme do vedení.
Druhý poločas už byl v naší režii, od začátku jsme se kombinační hrou a rychlým přechodem do útoku tlačili před soupeřovu branku. Jen pojišťovací branka nepřicházela, až deset minut před koncem Duranski střelou ze 16 metrů překonal soupeřova brankaře
  • 17.10.2009
  • 0
A-dorost: Slavia - Olomouc 2:0 (1:0)
Branky: 35. a 89. Pázler
Slavia: Malina – Kučera, Mikula, Hell, Mráz (62. Saudek) – Hájek, Duranski (89. Ivanovič), Klimeš, Hurka, Mravec (70. Šrámek) – Pázler

„Konečně jsme se prosadili proti silnému soupeři hrou, kterou bychom měli předvádět každý zápas. Aktivní hrou od začátku utkání jsme přerušovali akce soupeře na jeho půlce a snažili se jít do rychlého zakončení. Z těchto jeho chyb jsme si připravili několik šancí, ale využili jen jednu. Obrana pracovala velmi kompaktně a větší šanci si Sigma nevytvořila,“ hodnotil první půli trenér František Sluka.
„Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil. Nepochopitelně jsme začali bránit výsledek a přestali jsme být nebezpeční směrem dopředu. Soupeř nás zatlačil před naše pokutové území. Naštěstí si vytvořil jen tři nebezpečné situace a v těch nás podržel brankář Malina. Uklidňující branka přišla až nakonec utkání, které sneslo ty nejpřísnější kriteria, o což se přičinila obě mužstva. Pro nás je tento výkon závazkem do dalšího utkání v Ostravě, kde bychom rádi odčinili špatné výkony na hřištích soupeřů,“ zakončil své hodnocení kouč A-dorostu.
  • 30.10.2009
  • 78 zobrazení
  • 0
A-dorost: Baník Ostrava - Slavia 0:4 (0:2)
Branky: Mikula , Zákostelský , Duranski 2
Slavia: Malina – Kučera, Mikula, Hell, Mráz – Klimeš, Hájek, Duranski , Pázler, Hurka, Zákostelský

A – dorost si odvezl plný počet bodů z hřiště Baníku Ostrava . Mužstvo předvedlo chytrou a objetavou hru .Především středová řada a obrana předvedla bezchybný výkon , úspěšně rušila útoky Baníku. Využívaly jsme chyb soupeře , kombinační hrou , rychlým přechodem a dravostí útočné řady jsme postupně zvyšovali náskok . Za předvedený výkon si mužstvo zaslouží pochvalu , škoda jen , že forma přišla až na závěr podzimní části.
  • 7.11.2009
  • 108 zobrazení
  • 0
České Budějovice B - Slavia B 2:1 (1:1)
Branky: 16. Ondrášek, 77. Jasanský - 38. Pázler
Slavia B: Malina - Dens, Zieris, Čmovš, Mareš - Pázler (89. Balcar), P. Hošek (67. Zákostelský), Kolařík, Vyhnal (82. Milutinovič), Koreš - Tafat

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Béčko Slavie v sobotu prohrálo na jihu Čech s rezervou budějovického Dynama. Nutno ale říct, že proti nim nastoupil tým s pěti hráči áčka a slávisté naopak museli využít služeb několika dorostenců.
Vůbec poprvé se v dresu béčka představil gólman Malina, protože při zranění Hanuše a Romanovse kryl Vaniakovi záda v Karviné Berkovec. V základní sestavě se objevil také talentovaný Pázler.
Slávisté dobře kombinovali a vyrovnali se i s důraznou hrou soupeře. Bohužel úvodní branku vsítil domácí Ondrášek po průniku po straně, když se dobře trefil k tyči.
Svěřenci trenéra Janů vyrovnali, když po rohu Dense zakončil tečovanou střelou Pázler. Rozhodující branka padla v druhém poločase z přísně nařízeného přímého kopu z hranice vápna zajistil tři body pro domácí Jasanský.
"Nepředvedli jsme špatný výkon, dobře jsme kombinovali, ale bohužel na tři body jsme nedosáhli, protože jsme dali o branku méně. Nemohl nastoupit Starý kvůli karetnímu trestu, další hráči jsou zranění, přesto jsme se soupeři posílenému fotbalisty s ligovými zkušenostmi herně vyrovnali," uvedl trenér Miroslav Janů.

SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeń , 3 - 4
Slavia : Mejzr, Galus, Hell, Mráz, Duranski, Hájek, Ivanovič, Klimeš, Kučera, Pázler, Zákostelský, Grohol, Mikula

SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905 , 7 - 4
Slavia : Malina, Galus, Hell, Mráz, Duranski, Hájek, Ivanovič, Klimeš, Kučera, Pázler, Zákostelský, Grohol, Mikula

SK Slavia Praha - Partizan Bardejov , 3 - 5
Slavia : Mezr, Galus, Hell, Mráz, Duranski, Hájek, Ivanovič, Klimeš, Kučera, Pázler, Zákostelský, Grohol, Mikula

Nedělě : Hra o 5 - 8 místo
SK Slavia Praha - FC Vysočina Jihlava , 4 - 3

Sk Slavia Praha - SK Kladno , 5 - 1

V turnaji Czech Casinos Cup 2009 - Memoriál Dr.Václava Jíry jsme nakonec obsadili 5.místo

Slavia Praha A - Sigma Olomouc A . 0 - 2

Na turnaj odjela U 19 - Slavia Praha A přímo ze soustředění v Písku .V utkání se Sigmou Olomouc měl soupeř více příležitostí , které si vytvořil . První branka padla po rychlém brejku z pravé strany , kdy první střelu stačil golman ještě zlikvidovat . Nepokrytý hráč Sigmy však vstřelil úvodní góĺ zápasu . Druhý gól padl také po rychlém útoku z pravé strany a centru do nepokryté obrany , kdy hlavičkou rozhodla Sigma o svém vítězství .
  • 20.2.2010
  • 67 zobrazení
  • 0
Motorlet Praha - Slavia Praha A , 0 - 9

Slávistický A dorost se prosadil v přípravném zápase na hřišti Motorletu Praha . Během celého utkání měl stálou převahu , kterou vyjádřil vysokým počtem vstřelených branek .
  • 27.2.2010
  • 70 zobrazení
  • 0
Originální komentář k utkání : zdroj - web Viktoria Plzeń
V 17. kole jarní části soutěže jeli Viktoriáni na hřiště pražské Slavie do Edenu. Slavii se vydařil vstup do sezony, když obě venkovní utkání vyhrála, a tak nečekalo hosty nic snadného.
Začátek utkání patřil domácím, kteří zahrozili po standardní situaci, ale Fillinger vše nadvakrát vyřešil. V 5. minutě střílel Krmenčík do připraveného Maliny. V 7. minutě naopak prověřil Fillingera Cousens. Od 10. minuty převzali iniciativu hosté a tlačili se před branku Maliny. V 19. minutě střílel Beránek nad branku. Ve 20. minutě měl Krmenčík vyloženou příležitost, ocitl se sám před Slávistickou brankou, ale nechal vyniknout Malinu. Ve 30. minutě se uprostřed hřiště uvolnil Hrošovský, jeho pokus však o kousek minul tyč Malinovy branky. Domácí se dostali do vedení ve 35. minutě po standardní situaci, kdy centrovaný míč Hurky nešťastně tečoval Kubek za záda Fillingera 1:0.
V 62. minutě se uvolnil střídající Ivanovič, ale jeho pokus Fillinger vyrazil. V 70. minutě se zbavil obránce Štípek a střelou z levé strany jen těsně minul branku Slavie. V 80. minutě se v největší šanci druhého poločasu ocitnul střídající Chmiel, ale levou nohou branku domácích minul. Závěrečné střely Kubka a Štefla svůj cíl minuly, a tak domácí jednogólové vítězství uhájili.
"Slavia začala zápas lépe, my jsme kolem 10. minuty převzali iniciativu a soupeře jsme zatlačili na vlastní polovinu, v největším náporu jsme inkasovali branku, na kterou jsme nedokázali odpovědět i přes některé dobré příležitosti," okomentoval smolné utkání trenér Jiří Kohout - trenér Viktorie Plzeň .
  • 20.3.2010
  • 60 zobrazení
  • 0
A-dorost
Slavia - Sparta 1:4 (1:2)
Branky: Zákostelský - Mošna, Jurdík, Pavelka (pen.), Skalák
Slavia: Malina - Kučera, Šrámek, Mikula, Mravec (82. Niedermeier) - Hájek, Duranski (75. Ivanovič), Klimeš, Veselý - Zákostelský, Hurka (65. Paprčiak)

PRAHA/STRAHOV
A-dorostu se derby se Spartou příliš nevydařilo. Na větrném strahovském stadionu Přátelství sice vedl díky brance Zákostelského, Sparta ale ještě během prvního poločasu vývoj skóre brankami Mošny a Jurdíka otočila, po přestávce pak Pavelka z penalty a Skalák přidali další branky.
  • 14.4.2010
  • 0
A-dorost
Slavia - Brno 0 : 1 (0:0)
Slavia: Malina - Mráz, Klimeš, Čepelák, Šrámek, Ivanovič, Veselý, Hurka, Paprčiak, Niedermeier, Kučera

Utkání mělo po celou dobu nasazení . Brno si však dokázalo vytvořit více nebezpečných situací než domácí dorostenci Slavie . Zápas nedohráli oba golmani , kteří museli střídat. Již v 1.poločase pro zranění v obličeji odstoupil brněnský golman Kreizl a v 2.poločase také domácí golmán Malina po střetu s hráčem Brna . Smolné utkání tak završil navíc vlastní gól našeho mužstva .
  • 17.4.2010
  • 52 zobrazení
  • 0
A-dorost
Slovácko - Slavia 2 : 1 (0:0)
Slavia: Malina - Galus ,Šrámek, Čepelák, Mráz, Petrák, Kučera, Čižikov, Hurka , Hájek, Paprčiak

SYNOT - STARÉ MĚSTO
Hráči Slovácka využili domácího prostředí , v kterém si vytvořili více brankových příležitostí než hráči Slávie. Oběma obdrženým brankám , kterým předcházely nedohrané souboje jsme tak domácímu týmu nabídli rychlé přečíslení a rozhodnutí zápasu . První gól padl z hranice velkého vápna - vydařenou střelou k tyči . Střelcem byl Jeleček . Druhý gól padl po hlavičkovém souboji domácího Haši , v kterém si evidentně pomohl přidržením za dres našeho obránce , které však bylo přehlédnuto . Slavia dostala domácí pod výraznější tlak až v samotmém závěru , kdy se nádhernou střelou trefil obránce Galus . Vyrovnat se nám již pro nedostatek času nepovedlo.
  • 24.4.2010
  • 62 zobrazení
  • 0
A-dorost
Slavia - Jihlava 0 : 0
Slavia: Malina - Galus, Čepelák, Hell , Mráz ,Šrámek, Kučera, Niedermaier, Hurka, Hájek , Causenc

Domácí hráči předvedli zlepšenou hru. V utkání , které nepostrádalo nasazení obou mužstev však tato snaha nevedla k plnému bodovému zisku . Jihlava si vytvořila nebezpečné situace , které však zvládl domácí golnam s obranou vyřešit . Naší největší šancí byla střela Kučery po samostatném úniku z pravé strany . Tu však zastavilo břevno a tak se obě mužstva rozešla s nerozhodným výsledkem .
  • 1.5.2010
  • 49 zobrazení
  • 0
A-dorost
Zlín - Slavia 1 : 0 (0:0)
Slavia : Malina - Galus, Čepekák, Chovan, Mráz, Kučera, Šrámek, Šimeček, Petrák, Patrčiak, Hejret

Další kolo 1.dorostenecké ligy se z důvodu nepříznivého počasí odehrálo na umělém povrchu v Luhačovicích.Během zápasu si domací vytvářeli až mnoho brankových příležitostí , které však golman Slavie likvidoval . Mužstvo tak drželo příznivý - nerozhodný výsledek . Bohužel 3 minuty před koncem zápasu nedokázala naše obrana pokrýt hráče Zlína a domácím se podařilo rozhodnout a dát vítězný gól .

Originální komentář : Zdroj - web FC Zlín

Devatenáctka Zlína se hned od začátku snažila dostat Pražany pod tlak, jenže slávisté, kteří o víkendu na vlastním hřišti podlehli Bohemians 1905, nechtěli prodat svou kůži lacino. Přesto to byli ševci, jejichž šance volaly po gólech.
Hned po deseti minutách se ve slibné pozici zjevil Kurtin, o dalších devět minut později napálil Postava tyčku, do přestávky si solidní příležitosti vypracovali opět Kurtin a Šumbera. Pražané až tolik nebezpeční nebyli, nicméně brankář Zapletal si na jejich střelecké pokusy ze střední vzdálenosti musel dávat dobrý pozor.
Ve větší permanenci byl ale jeho protějšek. Na začátku druhého dějství to platilo dvojnásob. Jako král mohl odejít ze hřiště Petr Kurtin. Zlínský útočník hned třikrát v průběhu pěti minut postupoval sám na hostujícího gólmana, skórovat však nedokázal.
Povedlo se to až jeho náhradníkovi. Střídající Pazdera se tři minuty před koncem po Salachnově přihrávce nejlépe zorientoval v pokutovém území Slavie a pohotovou střelou zajistil našemu týmu veledůležité vítězství.
  • 18.5.2010
  • 85 zobrazení
  • 0
A-dorost
Slavia - Mladá Boleslav 5 : 2 (0:0)

Sestava : Malina - Galus, Hell, Čepelák, Mráz, Kučera, Vodrhánek, Šrámek, Duranski, Mravec, Hůrka

Originální komentář zápasu : Zdroj web FK Mladá Boleslav

Kdo neviděl na vlastní oči, neuvěří. Na pohled vyrovnané utkání boleslavští dorostenci jasně prohráli, neboť chybami v obraně nabídli soupeři šance a ten je nemilosrdně využil.
Už ve 3. minutě byli Boleslavští blízko gólu. Na centr Martina Šťastného naběhl v soupeřově vápně Honc a slávistický gólman Malina se štěstím střelu vyrazil nad břevno. V dalších boleslavských útocích se neprosadil dvakrát Volf po Sedláčkových přihrávkách. V 9. minutě pro změnu Volf připravil šanci Dragounovi, ale ten ji také nezužitkoval.
V 10. minutě slávistickou jedovatou hlavičku vytáhl Kanaval na roh a po jeho rozehrání soupeřova dělovka těsně minula pravou tyč boleslavské branky.
V 17. minutě Dolinajcova prudká střela trefila ruku bránícího hráče, ale sudí Ochotnický nechal pokračovat ve hře. Jasná penalta se nekopala...
Potom se dlouhé minuty hrálo bez dramatických situací před brankami. Akce obou družstev se přelévaly od vápna k vápnu. Vzruch nastal v závěrečných minutách první půle. Sedláček ve 36. minutě a Volf ve 38. minutě hlavičkovali nad Malinovu branku. Ve 43. minutě Borovičkovu chybu napravil boleslavský gólman Kanaval. Ve 44. minutě po Volfově úniku a centru ukvapeně přestřelil slávistickou branku Dragoun. První dějství skončilo bez gólů.

Druhý poločas zpočátku vypadal, že bude obdobou prvního, čili bez gólových vyvrcholení útočných akcí. Slávisté se z kabiny vrátili aktivnější, ale boleslavskou obranu nepřekvapili. Na druhé straně bez vlivu na skóre vyzněly střely Dolinajce a Sedláčka.
Všech sedm gólů, dva do slávistické a pět do boleslavské branky, padlo v závěrečných třiadvaceti minutách.
V 67. minutě Galus ranou z hranice šestnáctky překonal poprvé boleslavského brankáře - 1:0. V 71. minutě nedůslednost v boleslavské defenzívě potrestal Duranski - 2:0.
V 78. minutě po rohovém kopu Volfa úspěšně hlavičkoval Sedláček - 2:1.
V 81. minutě chybující boleslavskou obranu překonal Hurka - 3:1.
V 83. minutě snadno zvýšil Paprčiak - 4:1.
V 88. minutě přidal pátý gól opět Paprčiak zdařilým lobem přes Kanavala - 5:1.
V 89. minutě poslední slovo měl boleslavský David Šťastný, když povedenou střelou překonal brankáře Malinu - 5:2.
Nekoncentrovanost boleslavských fotbalistů při plnění defenzivních povinností soupeř krutě potrestal. Družstvo starších dorostenců v ligové tabulce kleslo na pátou příčku.

Sestava FK Mladá Boleslav: Kanaval - Tvrdý, Borovička (72. Maňas), Martin Šťastný, Rosenkranz - Honc, Sedláček, Dolinajec (62. David Šťastný), Láncz - Volf, Dragoun.
Góly: 67. Galus, 71. Duranski, 81. Hurka, 83. a 88. Paprčiak - 78. Sedláček, 89. David Šťastný
ŽK: Láncz, Volf, Sedláček
Rozhodčí: Ochotnický
  • 29.5.2010
  • 132 zobrazení
  • 0
A- Dorost
Sestava : Malina - Galus, Hell, Čepelák, Mráz, Kučera, Krasnič, Šrámek, Duranski, Mareš, Hůrka

SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha 1 : 1 (0:1)

Hráči si zaslouží za předvedenou hru a bojovnost pochvalu , nicméně jim nebylo souzeno získat plný bodový zisk o který je připravil nepřesně rozhodující hlavní rozhodčí.Utkání mělo po celý zápas nasazení od obou mužstev . Sigma měla počáteční tlak , který vyvrcholil spornou penaltou . Tu však brankář Malina chytil . Jak říká staré přísloví " Nedáš - dostaneš " , předvedla Slavia nádhernou kombinační akci , kdy doslova rozebrala domácí obranu a do prázdné branky vstřelila vedoucí gól . Do kabin jsme tak odcházeli s nádějným vedením 0 : 1 . Druhá půle byla ve znamení šancí obou mužstev , Sigma zahodila několik příležitostí a dala tak vyniknout brankáři Slávie , který tak mužsto podržel. Přišla 71.minuta a malá nekoncentrovanost ve středu hřiště nás stála vyrovnání . Je to veliká škoda , byl to snad jediný moment v zápase a domácí jej využili. Po obdržené brance jsme ještě zesílili tlak na domácí branku . Při dvou samostatných brejcích však nepochopitelně hlavní rozhodčí přerušil hru a tak utkání skončilo remízou .

Originální komentář : Zdroj web Sigma Olomouc

Slavia přijela do Řepčína ve velmi silném složení se snahou hrát útočný, kombinační fotbal. A protože hlavní devízou domácích je také právě atraktivní herní projev, bylo k vidění utkání velmi vysoké úrovně.
Úvodní pasáž patřila Sigmě, která se lépe pohybovala a měla více ze hry. Z převahy rezultoval ve 20.minutě pokutový kop za sražení Kostorka v pokutovém území. Pančochářův záměr však brankář Slavie vystihl a tak se stav neměnil. Ke změně skóre došlo o pět minut později, kdy šla do vedení Slavia. Hostující Kučera prošel domácí obranou a naservíroval míč Krasniqimu, pro kterého již nebyl problém doťuknout míč do prázdné brány – 0:1. Tento stav již vydržel do poločasové přestávky.
Ve druhé půli se Sigma snažila od počátku o vyrovnání, ale slávistický brankář Malina svůj tým několikrát podržel. Největší šanci zmařil Nešickému, který stál po skvělé Šindelářově přihrávce brankáři tváří v tvář, úspěšný ale nebyl. Vyrovnání tak přišlo až v 71.minutě, kdy po kombinaci s Rolincem napřáhl z hranice velkého vápna střídající Jakubec a jeho střelu zastavila až síť branky Slavie – 1:1. Do konce utkání měli mírnou převahu hosté, ale na konečném výsledku se již nic nezměnilo. Utkání tedy skončilo spravedlivou remízou.

Branka: 71. Jakubec - 25. Krasniqi.

Sestava: Karabina – Vavřík, Soušek (80.Zahradníček), Bednář (46.Alexa), Talián – Nešický, Šindelář (65.Jakubec), Bernard – Pančochář, Rolinc, Kostorek. Trenér: Mgr. Václav Jílek
  • 5.6.2010
  • 116 zobrazení
  • 0
A - Dorost
SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava 5 : 1 (2:0)

Sestava : Malina - Galus, Hell , Čepelák, Mráz, Kučera, Šrámek, Hájek, Duranski, Grohol, Cousens

Praha/Strahov

Poslední mistrovký zápas předvedl domácí tým A - dorostu pohlednou , kombinační hru , kterou zaslouženě korunoval vysokým počtem vstřelených branek. Baník byl v prvním poločase vyrovnaným soupeřem .Dopouštěl se ale chyb , které jsem využili ke vstřelení branek . Druhá půle předvedla mnoho kombinačních akcí od obou mužtev .Domácí však korunovali svoji snahu po vítětsví dalším gólovým přídělem . Celkem pět vstřelených branek - výborné rozloučení se sezónou 2010 .
Všem hráčům přejeme hodně fotbalového štěstí v rezervním týmu Slávie - B , případně v jiných týmech soutěže dospělých.

Sestava - 2. poločas:
Pokorný-Galus,Procházka,Neuberg,Pozníček,Kučera,Šimeček,Pázler.Tománek,Čech-Cousens

V prvním přípravném utkání v rámci letní přípravy porazilo slávistické béčko Chrudim 3:0. První branku dal Vyhnal z penalty po odpískané ruce, druhou přidal stejný střelec zblízka po Hájkově nahrávce od postranní čáry. Ve třicáté deváté minutě přispěl k dobrému výsledku brankář Malina, který chytil penaltu. Skóre se uzavřelo v 70. minutě, když Cousens vstřelil třetí branku po přihrávce Pozníčka ze strany velkého vápna.
  • 10.7.2010
  • 74 zobrazení
  • 0
Praha - hřiště Xaverov

Slavia B - Uzbekistan U21 1:0 (0:0)

Slavia I.poločas:
Valeš - Kaufman, Zieris, Neuberg, Palko - Hůrka, Klimeš, Duranski, Šimeček, Pázler - Vyhnal

Slavia II.poločas:
Malina - Galus, Mikula, Neuberg, Grohol - Kučera, Tománek, Klimeš, Mareš - Ouedraogo, Zákostelský

V přípravném utkání porazila slávistická rezerva jedenadvacítku Uzbekistánu 1:0. Branku vstřelil ve druhém poločase Quedraogo z Burkina Faso, útočník je v béčku na testech.

Branka: 51.min Ouedraogo (je v béčku na testech, pochází z Burkina Faso)