199. FK Olympie Březová - SK Český Brod, 2:0, 21. 8. 2021

Název

Popis

Kolínský Deník CZ - 21.8.2021
Český Brod se drží zaběhnutého pořádku. Venku opět padl 0:2

Je to jako přes kopírák. Před vlastními fanoušky vyhrávají 3:0, na hřištích soupeřů zase prohrávají 0:2. V tomto trendu pokračovali fotbalisté Českého Brodu i Březové, kde je ve čtvrtém kole divize B dvěma góly sestřelil Veselý.

„Utkání se odehrávalo převážně ve středu pole. Na střely to bylo 3:3, bohužel soupeř potrestal naše hrubé chyby v obraně a vstřelil nám dva identické góly,“ řekl vedoucí mužstva Tomáš Mixa.

„Zápas se mohl vyvíjet jinak, kdyby za bezbrankového stavu proměnil Ceccarelli tutovku, kdy netrefil prázdnou bránu a následně neproměnil pokutový kop, když poslal míč mimo. Je to škoda, protože na body v Březové určitě bylo,“ dodal Mixa.

Branky: 44. a 76. Veselý. Poločas: 1:0.

Český Brod: Malina – Moravec, Kejha, Štětina, Říha – Ceccarelli, Medek, Sklenička 68. Palečko), Šolaja (76. Krombholz) – Kubiš (56. Herzán), Fikejz.

Záznam z utkání na TVCOM.CZ :

Karlovarský Deník CZ - 23.8.2021
Březovou táhne kanonýr Veselý, tentokrát ´potěšil´ dvěma góly Český Brod.

Druhou výhru v řadě za sebou si připsala na konto ve Fortuna divizi B Olympie Březová. Ta tak navázala na výhru na půdě Rakovníka, když uspěla i v domácím prostředí, kde si vyšlápla na favorizovaný Český Brod, který dovezl na Sokolovsko trenér Martin Frýdek. Slavila cennou výhru 2:0, kterou Olympii vystřelil Pavel Veselý.

FK Olympie Březová – SK Český Brod 2:0 (1:0).
Branky: 44. a 76. Veselý Pavel. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 3:2. Diváci: 200.

Olympie Březová: Martinec – D. Peterka, Nimrichter, Neumann (16. Body), Šaloun – P. Peterka (88. Deme), Kursa, Kravar, Rusňák – Vaněček, Veselý (88. Poupě). Trenér: Petr Peterka.

Vše ale mohlo být zcela jinak.

„ Začátek jsme neměli moc dobrý, “ přiznává kapitán Březové David Vaněček. „ Podržel nás brankář, “ pochvaloval si jistotu v brance Březové.

„ Poté soupeř neproměnil penaltu a to nás nakoplo a dali jsme vedoucí branku, “ připomíná první brankovou radost svého týmu, to běžela 44. minuta utkání.

„Soupeř byl hodně nepříjemný v soubojích hrál jednoduše na silné útočníky, ale naše obrana si s tím druhý poločas skvěle poradila a zbytek pochytal náš brankář,“ podotýká ke druhému poločasu kapitán Olympie.

Navíc jeho spoluhráče potěšil svou druhou trefou v utkání Pavel Veselý v 76. minutě a o vítězství Březové, tak bylo rozhodnuto.

„Pro nás to je hodně cenné vítězství, “ zdůrazňuje s úsměvem Vaneček a závěrem dodává: „Byl to parádně odmakaný a odehraný zápas.“