175. FK Olympie Březová - FK Český Brod, 1:2, 31. 8. 2019

Regner zařídil čtvrté vítězství Českého Brodu v sezoně
FK Olympie Březová - SK Český Brod 1 - 2 poločas 0 - 0

Český Brod: Malina – Čuřík, Hrdlička, Regner, Carda – Ceccarelli (86. Kocourek), Medek, Kejha (68. Skořepa), Moravec (64. Makovský) – Herzán, Fikejz (79. Heřman).

Branky: 49. Martinec – 61. Ceccarelli, 86. Regner.

O takovém začátku snad ani nesnili. Fotbalisté Českého Brodu v nové sezoně jenom vítězí. Vyhráli už čtvrté utkání v řadě. Naposledy se radovali v Březové, kde svěřenci Jiřího Kafky vyhráli 2:1. V divizní skupině B jsou jediní, kteří dosud neztratili ani jeden bod.
„Import tří bodů do Českého Brodu vzdáleného 260 km od Březové je velice příjemný,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.
Přes úmorné vedro začal zápas ve svižném tempu. Už ve 12. minutě se zaskvěl gólman Malina, který vytěsnil nebezpečnou střelu domácího hráče mimo branku.

Český Brod měl celý první poločas územní převahu, domácí se do hry moc nedostávali.
Ve 25. minutě měl po kombinaci ve vápně velkou příležitost Herzán, ale neproměnil. Za chvíli centroval zleva Carda na zadní tyč a opět Herzán hlavou těsně minul. V poslední patnáctiminutovce domácí hru vyrovnali, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Lepší vstup do druhé půle měli domácí. Čtyři minuty po změně stran dostal pas mezi stopery Martinec a vybíhajícího Malinu přeloboval.
„Byla to druhá šance domácích a také poslední. Bohužel využitá,“ podotkl Křen.

V 61. minutě si vzal na půlce míč Ceccarelli, přešel přes tři hráče a brankáře Březové poslal na druhou druhou.
Když už zápas spěl k penaltovému rozstřelu, dostali hosté poslední šanci ke skórování. A tu také využili. Makovský rozehrál ideálně trestný kop ze 30 metrů na zadní tyč, kde byl připravený Regner. Jeho hlavička měla sladký konec. Zisk tří bodů.