170. FK Jiskra Mšeno Jablonec - SK Český Brod, 2:0, 9. 6. 2019

FK Jiskra Mšeno Jablonec - SK Český Brod 2-0 pol. 0-0

SK Český Brod: Malina – Javorek, Hrdlička, Nekolný, Moravec – Ceccareli (70. Šimůnek), Michálek, Borek, Jakab, Suk (65. Melíšek, 81. Pěnkava) – Fikejz (59. Herzán).
FK Jiskra Mšeno: Zoul (46. Masařík) – Helm, Koblížek, Váňa, Skuhravý – Pelta (46. Štěpánek), Houser, Rozkovec (89. Hrnčíř), Daníček – Čížek, Krejčík (83. Munzar)

Mšeno
Měli soupeři co vracet, bohužel odveta se jim také nepovedla. Fotbalisté Českého Brodu v předposledním kole
divizní skupiny C prohráli na hřišti společného týmu Mšeno/Jablonec nad Nisou 0:2.

„Byl to remízový zápas. Domácí ale byli o něco šťastnější v proměnění šancí, proto vyhráli,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.
Mohlo se zdát, že se už o nic nehraje. Přestože mělo Mšeno již postup jistý, chtělo se s domácím prostředím rozloučit výhrou. Naopak Český Brod chtěl soupeři vrátit porážku z podzimní části.
„Od začátku byla hra vyrovnaná. Rozdíl byl akorát v tom, že se domácí dostávali víc do šancí. Nejprve po trestném kopu nastřelili hlavou tyč, chvíli před přestávkou zachránil brankář Malina z bezprostřední blízkosti skórovat domácímu útočníkovi,“ popsal nejzajímavější situace první půle Jan Křen.

Začátek druhé půle mělo Mšeno impozantní. Hosty zatlačilo a ti se jen s vypětím všech sil bránili. V 57. minutě rozhodčí Zadinová za hraní rukou v pokutovém území odpískala proti Brodu pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Rozkovec.
Vyrovnat mohl Jakab, který se dostal až před brankáře domácích, obešel ho, ale na brankové čáře zachránil obránce.
V závěru, kdy Český Brod vsadil vše na útok, domácí z protiútoku do otevřené obrany potvrdili svoje vítězství druhou brankou. Přesně mířil Daníček.
Poslední zápas v sezoně odehraje Český Brod příští sobotu. Na domácím hřišti přivítá Vysoké Mýto.

Branky: 57. Rozkovec z PK, ,93. Daníček. Poločas: 0:0.