Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

demmark 

154. Losovací aktiv Středočeského fotbalové svazu - 12.7.2016

7 fotek 3.8.2016 - zobrazení
PRAHA - 12.7.2016
Losovací aktiv okysličil bavič Jakub Kohák
Reprezentativní prostory Majakovského sálu v Národním domě na pražském Náměstí Míru
hostily v úterý odpoledne losovací aktiv Středočeského fotbalového svazu.

Úvodní delší část programu byly vyhrazena předávání cen nejlepším jednotlivcům, nejslušnějším týmům a samozřejmě vítězům soutěží. Tuny krásných pohárů mizely ze stolku jen velmi pomalu, současné vedení svazu si na ocenění potrpí. „Je to tak podle nás dobře. Snažíme se a poděkovat musíme našim partnerům, díky nimž třeba na soutěže slušnosti můžeme vydat ceny za milion dvě stě třicet tisíc korun," pochlubil se předseda SKFS Miroslav Liba.

Slavnostnímu odpoledni vtiskl tradičně punc zábavy Jakub Kohák. Populární bavič si dokonce krajskou soutěž letos za Poříčí nad Sázavou exhibičně zahrál a k fotbalu má blízko. Našel ale i vážnější notu. „Já svůj zrak upírám do mládeže, a proto skládám svoji poklonu vám, kteří se o ni staráte. Reprezentace je jenom špičkou ledovce, tím základem všeho jste vy," vysekl poklonu funkcionářům a trenérům Jakub Kohák, který jinak hlavně vtipkoval a staral se v horkém sále o dobrou náladu.
Základem krajského aktivu bylo ale pochopitelně rozlosování, které sice bylo nastřeleno už před začátkem, ale tradičně doznalo hlavně v mládežnických kategoriích změny.

Miroslav Liba ještě informoval o dalších krocích svazu, které by měly rozvoji fotbalu v kraji pomáhat. Například vítězové poháru se nadále mohou těšit na zajímavé ceny (vítěz 50 tisíc, poražený finalista 20 a semifinalisté deset tisíc), navíc svaz bude hradit náklady na rozhodčí v plné míře. „Ale mám radost, že sto třicet tisíc nevydáváme zbytečně, protože počet účastníků poháru se nestále zvyšuje," těší ho.

Ještě více to, že se daří shánět peníze na mládež. Letos to budou čtyři a půl milionu korun zejména na sanování nákladů klubů na dopravu k mládežnickým soutěžím v kraji i okresech. ceny milion a dvě stě třicet tisíc.

„Loni kluby na dopravu dostaly 57 procent zpátky a i letos máme dva miliony, které chceme rozdělit na přelomu září a října. Stejnou částku máme pro mládežnická družstva z okresů. Máme také půl milionu na speciální akce pro děti," vyjmenoval
Miroslav Liba a doplnil ještě závěrečné přání všem účastníkům aktivu.

„Všem přeji, aby se jim dařilo alespoň tak, jako v uplynulém soutěžního ročníku.

Nejlepší brankáři kraje / KP: Patrik Malina – Sportovní sdružení Ostrá

Nymburský Deník CZ
Vydáno: 13.7.2016
Autor: Rudolf Muzika

Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/losovaci-aktiv-okyslicil-bavic-jakub-kohak-20160713.html
reklama

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron