PRVNÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS = PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ
Branky: Herzán, Müller, Vobořil
Sestava S.S. Ostrá:
Malina - Kamlach(79. Hradecký), Bureš, Málek, Kouba - Poběrežský, Moudrý, Vobořil, Muller(72. Dozorec) - Herzán(65. Sedlák), Nedorost(46. Sirový)

Trenér Jiří Kafka po zápase řekl:
"Po osmnácti lednových tréninkových jednotkách jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání s divizní Aritmou Praha.
Dosavadní změny v našem kádru znamenají, že po podzimu již v týmu nepokračují obránci Pajkrt s Urbanem, středopolař Sedláček a útočník Ďurinda.
Při absenci všech tří stávajících brankářů (Lukeš, Keller, Chaloupka) odchytal celý zápas Patrik Malina ze Slavie Praha, který naposledy působil v divizních Neratovicích.
Ve stejném klubu ukončil svoji kratičkou anabázi Pavel Málek. Druhým úplným nováčkem byl testovaný odchovanec benáteckého fotbalu Jan Kamlach, naposledy působící v sousední Litoli.

Do utkání nezasáhli po operaci kolena se uzdravující Radek Hochmeister a ještě z podzimu si léčící zranění Jan Knobloch a Patrik Císař. Bohužel se ještě ani do přípravy nezapojil s achillovkou marodící Josef Petlička.
Samotné utkání jsme odehráli způsobem jakým jsme se chtěli prezentovat, aktivně, agresivně a s náběhy po stranách hřiště z čehož padly i dvě branky. Pozitivem bylo i zapojení se do utkání dvou našich chlapců ročníku 1999 Lukáše Dozorce a Mikuláše Hradeckého, kteří po výborně zvládnutém soustředění dostali možnost si osahat dospělý fotbal."

Zdroj: S.S.Ostrá

Nymburský Deník CZ napsal ...

MLADÁ BOLESLAV - 7.2.2016
FK Mladá Boleslav U21 – S.S. Ostrá 4:0 (0:0)
Ve druhém přípravném utkání jsme dokázali držet krok hodinu hry, až poté se dokázali domácí prosadit.
Patrik odchytal ( zelený dres ) úspěšně první poločas - 0:0.

FK Mladá Boleslav U21:
Veselovský (46. Godula) - Wolf (46. Dratva), Glöckner (65. Lukeš), Lukeš (46. Pajer), Mendy (46. Vodháněl) - Albina (65. Kateřiňák), Kateřiňák (46. Bečirevič) - Kocourek (46. Lacek), Bojda (59. Gladčenko), Fabián - Kozma (81. Kocourek).
S.S. Ostrá:
Malina(46. Lukeš) - Poběreský, Málek, Bureš(Sedlák), Kouba - Sirový, Knobloch(Müller), Moudrý, Vorořil, Nedorost(Dozorec) - Herzán(Gabčo)

Komentář ze stránek FK Mladá Boleslav U21
Proti amatérům z přeboru se prosadili až po hodině hry
Boleslavským juniorům odolával tým z páté příčky středočeského přeboru hodinu hry až do inkasování prvního gólu, potom ho opustily síly a v patnácti minutách obdržel další tři.
První poločas začali aktéři z obou stran svižně a bojovně na úkor přesnosti. První boleslavskou střelu směrem na branku soupeře předvedl Mendy v 8. minutě, kdy z pětadvaceti metrů cíl minul. O pět minut později Poběrežský z dvaceti metrů těsně přestřelil boleslavskou branku. V 15. minutě po Mendyho centru Wolfovo zakončení gólman Ostré lapil. V 17. minutě po dlouhém autovém vhazování Ostré Müller hlavičkoval nepřesně. V 18. minutě gólman Ostré vyrazil povedenou Fabiánovu ránu.
Ve 26. minutě byli Boleslavští blízko gólu. Kateřiňák poslal podle pravé lajny Wolfa, jehož centr Kozma napálil z deseti metrů do břevna. Ve 43. minutě Müllerův trestňák z rohu šestnáctky Veselovský vyrazil. V závěrečné minutě poločasu Kozma elegantní patičkou uvolnil Kocourka, po jehož centru se před brankou nepovedlo Fabiánovi zakončení z voleje, ale Boleslavští zůstali u míče, který z levé strany odcentroval Fabián před branku, kde se Kozmovi nezdařilo akrobatické zakončení nůžkami a Kocourek z rohu malého vápna křížnou ranou netrefil branku.
Ve druhém poločasu si Boleslavští vynutili herní převahu, kterou vyjádřili i gólově. Ve 48. minutě po rohu Glöckner zblízka nastřelil brankáře. V 58. minutě střílel Fabián těsně vedle branky.
V 62. minutě Lackův centr z pravé strany Kozma nekompromisní ranou bez přípravy proměnil ve vedoucí gól - 1:0.
V 63. minutě se aktivní Lacek prodral přes dva protihráče do soupeřova pokutového území a křížnou přízemní ranou překonal brankáře - 2:0.
V 65. minutě boleslavský brankář Godula kryl u pravé tyče nebezpečnou tečovanou střelu Ostré, což byl ve druhém poločase ojedinělý jev, neboť se většinou hrálo pod taktovkou boleslavské juniorky na polovině hřiště Ostré, jejímž hráčům viditelně ubývaly síly. Boleslavští měli více prostoru a času na kombinační hru, což náležitě využívali.
V 76. minutě po Lackově přihrávce z pravé strany se z malého vápna trefil k levé tyči Vodháněl - 3:0.
V 78. minutě za Kateřiňákovým pasem vyrazil po pravé straně Dratva a po sprintu přes půlku hřiště ranou z úhlu zaskočil brankáře Ostré, kolem kterého míč proletěl, aby se od vzdálenější tyče odrazil do sítě - 4:0.
V závěrečné desetiminutovce si brankář Ostré poradil s Lackovým centrem, po Kateřiňákově centru hlavičkoval Lacek nad branku a těsně před koncem Kateřiňák neúspěšně zkoušel technickou střelou překonat gólmana, ale branku z patnácti metrů přestřelil.

Zdroj:

PRAHA - XAVEROV - 14.2.2016
FK Neratovice - S.S.Ostrá 0:0
Speciální atmosféra dnešního přípravného zápasu. Bývalý trenér Neratovic spolu s bývalou brankářskou oporou Neratovic se dnes znovu potkali na hřišti v zimní přípravě obou mužstev.
Výsledek 0:0 naznačuje ambice S.S.Ostrá, která patří mezi aspiranty na postup do divizní soutěže.

Naopak divizní FK Neratovice nezvládli jak první přípravný zápas, kdy prohráli s účastníkem KP SK Hrobce 4:2, tak ani v dnešním souboji nepřesvědčili výsledkem ani chováním ...
Patrik odchytal celých 90 minut a svým bývalým spoluhráčům nedovolil skórovat a ve dvou gólových šancích je vychytal. Emotikona smile

FK Neratovice: Doležal(69' Fábera) - Vorasický(63' Zeman), Šulc, Jína, Pajkrt - Rejman(46' Dohnal), Radosta(46' Ptáček), Gazdík, Chládek - Kozák(73' Lovíšek), Palanský(63' Rejman)
S.S.Ostrá: Malina - Poběrežský, Bureš, Málek, Bejbl - Sirový, Knobloch, Moudrý, Müller - Vobořil, Herzán - do utkání dále zasáhli: Hochmeister, Císař, Nedorost, Dororec