144. SK Úvaly - FK Neratovice, 5 - 2, 14.11.2015

Divize B | 15.kolo | 14.11.2015 - 13.30 hod
SK Úvaly - FK Neratovice | 5 - 2 ( pol. 2 - 0 )
Branky: 67' Rejman, 77' Chrdle

FK Neratovice:
Malina - Chládek, Jína, R.Šulc, Vorasický - Ptáček, Gazdík, Kokoška, Rejman - Kozák, J.Šulc

Komentář :
Začátek zápasu byl oboustranně opatrný a vyrovnaný. Ani jedno z mužstev nechtělo chybovat a ani žádné šance se neobjevovaly. Paradoxně jsme v době, kdy jsme přebírali otěže utkání a začali domácí přehrávat, vyrobili uprostřed hřiště zbytečné chyby a poslali soupeře do brejku. Škoda nabídnutou šancí nepohrdnul, nedal Malinovi šanci a domácí šli do vedení. Když se již schylovalo k odchodu do kabin nabídli jsme opět po krátké malé domů sólo pro Pejšu. Ten opět nezaváhal a domácí vedli 2:0.

Ve druhé půli jsme inkasovali hned po příchodu z kabin. Domácí rozehráli z pravé strany od rohového praporku volný kop na velké vápno, kde nikým neatakovaný Bozděch střelou k tyči navýšil na hrozivých 3:0. Jenže to nebylo zdaleka vše. Půl hodiny před koncem jsme inkasovali počtvrté, opět po chybě v rozehrávce, Pejšou a byli jsme zralý na ručník. Až za tohoto stavu jsme začali kombinovat a přicházeli i šance. Po hezké kombinaci a narážečce se objevil sám před brankařem Rejman a snížil na 4:1. O šest minut později se po rohu dostal ve vápně ke střele Chrdle a bylo to 4:2. Zbytek zápasu si ale domácí již pohlídali a v devadesáté minutě přidali i pátou branku a upravili na konečných 5:2.

Trenér Jan Studený - „Byl to podobný zápas jako s Rakovníkem. Na čtyři góly jsme jim přihráli. Dnes to byl strašidelný výkon a vyhrát jsme si rozhodně nezasloužili."

Poslední utkání podzimu nebude vysíláno na TvCom ...