Divize B | 13.kolo | 31.10.2015 - 14.00 hod
TJ Baník Souš - FK Neratovice 0 - 2 ( pol. 0 - 0 )
Rozhodčí: Rais, Poživil, Pekař | Diváci: 250
Malina – Chládek, Jína, R.Šulc, Vorasický – Málek, Lovíšek, Kokoška, Rejman – Kozák, Chrdle

Střídání : 75' Dohnal > Lovíšek, 84' J.Šulc > Rejman, 89' Novotný > Chrdle
ŽK : 55' Šulc

Komentář:
Od první minuty se hrál fotbal nahoru-dolu se šancemi na obou stranách. Domácí byli o něco pilnější a hned ve třetí minutě se objevil sám před Malinou Štípek, ale jeho hlavička šla nad břevno. Ani my jsme ale nezůstávali pozadu a v šesté minutě se po chybné rozehrávce mezi domácím brankařem a stoperem dostal k míči Kokoška a jeho lob skončil těsně nad brankou. V patnácté minutě jsme si vybrali první díl štěstí, když opět Štípkovu hlavičku zastavilo břevno naší branky. O tři minuty později se po špatné malé domů dostal k míči agilní Kozák, šel sám na golmana, ale jeho kličku brankař vystihl. O deset minut poté se po narážečce s Rejmanem objevil znovu sám před brankařem, tentokrát mu klička vyšla, ale z úhlu trefil pouze boční síť. A když se schylovalo k odchodu do kabin fauloval ve vápně Šulc a domácí měli možnost kopat pokutový kop. Ten si postavil Diego a k našemu štěstí orazítkoval pouze břevno a o zbytek se postaral Malina.

Naše druhé poločasy jsou silnější a dokázali jsme to i tentokrát. Domácí jsme již k ničemu nepustili a sami jsme v rozmezí dvou minut dokázali zápas překlopit na naší stranu. Nejprve v šedesáté minutě poslal z půlky Chrdle do brejku Lovíška. Ten sám před brankařem nezaváhal a přízemní, křižnou střelou poslal naše mužstvo do vedení. Dokonané K.O. pro domácí přišlo o dvě minuty později. Na levé straně se po kombinaci uvolnil Chládek, odcentroval a nikým neatakovaný Chrdle vymetl hlavou šibenici bezmocného Hanuse a vedli jsme 2:0. Konec zápasu odehráli domácí v křeči a naši dovedli bez potíží zápas do vítězného konce a získali tak důležité body v souboji se sousedem v tabulce.

Trenér Jan Studený - „Konečně vezeme tři body z venku. Trochu šťastné utkání - v páté minutě dal soupeř, který byl úplně sám na malém vápně, těsně nad. Potom zkoušel Kokoška trefit skoro z půlky osamocenou branku, ale jen těsně jí přestřelil. Před poločasem nedali domácí penaltu, takže při nás stálo trochu štěstí. Ve druhé půli jsme byli šťastnější a dali jsme dvě hezké branky a co je důležité, hráli jsme vzadu konečně s nulou. Takže povedené utkání a vezeme tři body."