141. FK Neratovice - SK Polaban Nymburk, 2 - 1, 25.11.2015

Divize B | 12.kolo | 25.10.2015 - 14.30 hod
FK Neratovice - SK Polaban Nymburk 2 - 1 ( pol. 1 - 1 )
Rozhodčí: Kubec,Paták, Košan | Diváci: 150

FK Neratovice:
Malina - Chládek, Jína, Málek, Vorasický - Ptáček, Lovíšek, Kokoška, Rejman - Kozák, Chrdle

Střídání : 83' Dohnal > Ptáček, 89' Novotný > Chrdle

Komentář
Do zápasu jsme vlétli a hned v první minutě se za obranu dostal Chrdle, ale pouze nastřelil brankaře hostů Havránka. Ale ani hosté nechtěli zůstat pozadu a ve třetí minutě se na levé straně dostali ke střele z vápna, kterou ale pozorný Malina dokázal zlikvidovat. V páté minutě jsme se ale již radovali. Na pravé straně se po narážečce s Rejmanem dostal do vápna Vorasický a jeho přízemní centr si Murárik srazil do vlastní branky a vedli jsme 1:0. Netrvalo dlouho a po narážečce Kozáka s Chrdlem upaloval prvně jmenovaný sám na brankaře, jenomže jeho obstřel stačil výborný Havránek vyrazit nohou na roh. Po této velmi dobré čtvrthodině se přeci jenom hra začala odehrávat více ve středu hřiště a na těžkém terénu to byl více boj než pohledný fotbal. Na konci poločasu jsme se ale opět dopustili chyby. Místo odkopnutí balonu na velkém vápně jsme o něj přišli a hosté se narážečkou dostali před Malinu a Nepovim střelou podle něj srovnal stav na 1:1. Strhnout vedení jsme mohli ještě do přestávky. Po rozehrání obdržené branky se na pravé straně uvolnil Rejman, jeho přesný centr našel Lovíška, ale ten hlavou ve vyložené šanci nechal vyniknout hostujícího golmana a šlo se do kabin.

Do druhého poločasu jsme šli s úmyslem strhnout vedení na naší stranu. Byl to ale spíše boj o každý míč. Po čtvrthodině druhé půle jsme po rohu dotlačili míč Vorasickým do branky, ale pískal se předešlý faul Chrdleho na obránce. V 75 minutě jsme si roh zopakovali jako přes kopírák a prodloužený míč dostal hlavou do branky opět Vorasický. Tentokrát již branka platila a tak jsme šli do vedení - 2:1. Hosté se po obdrženém gólu začali tlačit před naší branku a měli i šance. Nejblíže ke gólu byli v 79 minutě díky stoperu Jínovi. Ten za sebe v tísni prodloužil dlouhý míč hostů a Malina musel vytáhnout zázračný zákrok a udržel tak naše vedení. V 87 minutě ještě hostující hráč odmítl remizu, po přetaženém rohu poslal hlavou míč vedle. Zbytek utkání jsme rozkouskovali a tolik potřebné vítězství jsme si již nenechali vzít. Našim borcům patří dík za velkou bojovnost a snahu.

Mělnický DENÍK.CZ napsal ...

LIVE - TV.COM.CZ
NEBYLO VYSÍLÁNO - utkání se hrálo pro pokládku tartanu na stadionu na tréninkovém hřišti v Býškovicích.