Divize B | 11.kolo | 17.10.2015 - 10.15 hod
FK Lovosice - FK Neratovice 2 - 1 ( pol. 2 - 1 )
ŽK : 18' Gazdík, 36' Šulc, 40' Jína, 75' Lovíšek | ČK : 61' Šulc, 80' Gazdík

FK Neratovice:
Malina - Gazdík, Jína, Šulc, Vorasický - Chládek, Málek, Kokoška, Rejman - Kozák, Lovíšek

Střídání : 78' Ptáček > Rejman, 87' Dohnal > Lovíšek

Komentář :
Domácí, posíleni o hráče druholigového Ústí, se do nás hned od začátku pustili a během prvních patnácti minut jsme nevěděli kam dřív skočit. Jenom díky výbornému Malinovi a neschopnosti domácích útočníků, kteří zahazovali vyložené šance, zůstal stav 0:0. Po tomto přežitém začátku jsme se začali dostávat do hry díky brejkům přeci jenom i my. Po půlhodině jsme se ale nevyvarovali v posledních zápasech tradičních chyb a po naší standardce šli domácí do brejku, který jsme nezachytili a zcela volný Veverka poslal domácí do vedení. A aby toho nebylo málo tak o šest minut později se celá situace opakovala a Jína musel hasit jen za cenu pokutového kopu. Ten Svátek bez problémů proměnil a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Naděje nám přeci jenom svitla ve 44 minutě, kdy si po brejku vyměnil Kozák míč s Lovíškem, vběhl do vápna a tam jej obránce poslal k zemi. Výhodu pokutového kopu jsme tak měli i my a Chládek jej proměnil a snížil do šaten na 2:1.

Druhá půle byla z naší strany zcela jiná partie. Zpřesnili jsme přihrávky, měli míč častěji na kopačkách a začali přicházet i šance. Tu největší měl Kozák, který se po brejku uvolnil ve vápně, ale jeho ránu zastavilo břevno domácí banky. O lepší výsledek jsme se ale připravili sami dvojitým vyloučením jako přes kopírák. V našem tlaku nejprve neodhadl dlouhý výkop Šulc a následné sólo soupeře hasil stažením protihráče, po kterém následovala červená karta. I v deseti jsme se ale snažili srovnat a Rejman prověřil z PVK pozornost domácího brankaře, který ale s obtížemi míč vyrazil. I domácí měli dvě velké šance z brejků, které ale vychytal Malina. V 80 minutě zopakoval stejný zákrok na domácího útočníka i Gazdík a po druhé žluté byl vyloučen a utnul tak naší snahu o vyrovnání. Domácí konec zápasu rozkouskovali a získali poprvé ve vzájemném měření sil všechny body.

Trenér Jan Studený - „Zápas jsme nezačali dobře, soupeř nás dostal pod tlak a vytvořil si tři šance, které neproměnil. Poté se hra trochu vyrovnala a měli jsme několik příležitosti, které jsme nedotáhli do konce. Opět jsme dostali laciné góly, když jsme nedokázali zachytit soupeřův protiútok. Do poločasu se nám podařilo aspoň snížit z penalty a vrátit se do hry. Druhou půli jsme už jen nastřelili Kozákem břevno. Na druhé straně nás podržel Malina, když chytil dvě velké šance soupeře. Pak následovala první ČK pro Šulce a po chvíli druhá pro Gazdíka a bylo po nadějích na vyrovnání."

ADMIN | Match - Review

Podmáčený terén, pokutový kop pro oba týmy, mnoho žlutých karet, dva vyloučení hráči FK Neratovice, žádná pořádná střela na branku Lovosic
a většímu přídělu branek zabránil brankář Malina. Utkání vidělo POUHÝCH 42 diváků ... :-(

Takové bylo další utkání FK Neratovice ...

LIVE - TV.COM.CZ

Lovosice zvládly domácí souboj s Neratovicemi – Byškovicemi, na podmáčeném terénu se hrálo hodně tvrdě o čemž svědčí dvě červené karty v týmu hostí.
Detailní popis zápasu naleznete na odkaze ...