133. Pohár FAČR - 2.kolo | FK Neratovice - FK Dukla Praha, 2 - 1 , 28.8.2015

FAČR - Český pohár | MOL CUP 2015 - 2.kolo | 28.8.2015 - 17.00 hod
FK Neratovice - FK Dukla Praha | 0 - 4 ( pol. 0 - 3 )
Rozhodčí: Franěk, Vlasjuk, Šimáček | Diváci - 1112

FK Neratovice:
Malina - Gazdík, Jína, Šulc, Vorasický - Chládek, Lovíšek, Kokoška, Rejman - Kozák, Chrdle

Komentář a photo FK Neratovice
Dukla Praha velký favorit 2.kola MOL Cupu žádné překvapení nepřipustila. Již minulý týden si naše domácí utkání nahrávala a tak nebylo pochyb, že nás v žádném případě nepodcení jako vloni Teplice. Hostům jsme dovedli vzdorovat půlhodinu, ale i v té měli hosté řadu šancí. Uhodilo v poslední čtvrthodině první půle, kdy brankami Přikryla, Kovala a Krmenčíka šli do vedení 3:0 a prakticky rozhodli zápas. Z naší strany stojí za zmínku přímý kop Chrdleho, který ale pozorný Chudý vytěsnil na roh.

Druhá půle se odehrávala opět v režii hostů a našim borcům začaly viditelně docházely síly. Čtvrtý gól jsme dostali po akci Krmenčíka, kdy pečetil výhru hostů dorážkou do prázdné kapitán Marek Hanousek. Několik dalších šancí ještě stačil pochytat golman Malina. Dukla tak naplnila předzápasové video z pozvánky na zápas a předvedla zápasový kolotoč. I tak ale rekordní návštěva v novodobé historii uznala statečný výkon domácích a vyprovodila je potleskem. Povedený fotbalový svátek tak máme za sebou a je potřeba soustředění se na další mistrovský zápas.

Trenér Jan Studený - „Nečekal jsem, že to bude až takový kolotoč. Hosté vůbec nic nepodcenili. Kluci hráli moc ustrašeně a chybělo více odvahy. Doufám, že si i tak zápas užili, a snad jsme neudělali žádnou ostudu. Tímto pro nás pohár skončil a jdeme zase dál."

Trenér hostů Luboš Kozel - „Měli jsme problém s tím, jak domácí hráli vysoko, a s přihrávkou za obranu. Už před prvním gólem jsme to mohli několik vyřešit lépe, abychom šli do vedení dřív. Zápas jsme ale měli pod kontrolou. Taková utkání jsou vždy o prvním gólu."