POHÁR FAČR | 1.kolo - 25.7. 2015 - 17.00 SEČ
FK Neratovice - SK Sokol Brozany | 2 - 1 ( pol. 1 - 0 )
Rozhodčí: Tvrdík – Hányš, Nehasil | Branky: 28. Jína, 47. Radosta | Diváci: 120

Malina – Vorasický, Jína, Šulc, Gazdík, Radosta, Kokoška, Chrdle, Kozák, Chládek, Lovíšek
Náhradníci: Buzek, Gabčo, Šulc, P. Novotný, R. Novotný, Dzimko

Sokol Brozany:
Vacho – Uka, Bittengel, Hrubý, Vacek, Verbíř, Cibulka, Grunert, Marič, Benda, Šollar
Náhradníci: Starczewski – Henzl, Klimpl, Král, Krebs, Šrettr

REPORTÁŽ Z UTKÁNÍ:
Do nováčka ČFL, se kterým se nám v divizi dařilo, jsme se pustili hned od první minuty a diktovali jsme tempo hry. Byli to ale hosté, kteří ve 23 minutě mohli jít do vedení. Na naší levé straně jsme nepokryli Verbíře a ten upaloval sám na Malinu, který musel vytáhnout bravurní zákrok proti jeho střele. To ale bylo v prvním poločase ze strany hostů vše a tak jsme se po půlhodině dostali ke slovu. Nejprve rozehrál Šulc na Gazdíka volný kop a jeho ránu směřující do šibenice Vacho s vypětím všech sil vyškrábl na roh. Ten rozehrál Kozák centrem do vápna kde jej šťastně tečoval Jína a vedli jsme 1:0. V poslední čtvrthodině jsme mohli skóre navýšit, jenže Jína mířil po rohu hlavou těsně nad a rána Vorasického, po přetaženém centru se mezi tyče také nevešla.

Druhý poločas jsme začali ve stejném tempu a po rohu Kozáka navýšil ve 47 minutě skóre na 2:0 hlavou Radosta. Hosté poté přeci jenom hru vyrovnali a po našem prostřídání nás začali i přehrávat. Do vyložených šancí jsme je ale nepouštěli až do 86 minuty. To si hosté ve středu pole narazili míč a Marič samostatný nájezd zakončil obstřelem Maliny a hosté snížili na 2:1. V zoufalé snaze o vyrovnání vrhli hosté vše do útoku, ale naši borci s přehledem dovedli zápas k vítězství a zaslouženému postupu. Po roce se tak na našem stadiónu ve druhém kole Poháru FAČR opět představí ligové mužstvo s velkou tradicí - DUKLA PRAHA.