Divize B – 16.kolo, ne 8.3.2015, 14.30 hod
FK Neratovice - FK Litoměřice 1:2 ( pol. 0:0 )
Rozhodčí : Hanousek, Krupa, Šťastný / Diváci: 180
Branky: 76' Reiter – 58. Grunert, 66. Krejza / ŽK: 4:2

Malina – Vorasický (75. Zeman), Jína, Reiter, Pajkrt – Kmoch, Kokoška, Radosta, O. Kodr (62. Dzimko) – Kozák, Chrdle (60. Gabčo)

FK Litoměřice:
Petr Víšek - František Svoboda, Ladislav Beran, Miroslav Novotný, Jakub Grunert, Jakub Dolejška, Vít Pavlíček, Ondřej Rondoš, Vlastimil Stožický

Komentář
Vstup do jarních odvet se nám příliš nepovedl. V šestibodovém souboji s Litoměřicemi jsme utrpěli druhou domácí porážku v sezoně a přepustili druhé místo Lovosicím. V prvním poločase to byla vyrovnaná bitva. Nám byla upřena jasná penalta ve 22 minutě. Po akci Vorasického a nasledném centru se k zakončení chystal Radosta. V tom mu ale šlapákem zabránil obránce Novotný. Kodr sice akci dohrál ale jeho střela skončila nad brankou hostujícího Výška. To bylo ale pohříchu z naší strany vše.

Naší porážku 1:2 určily ve druhém poločase během osmi minut standardní situace. Nejdříve hosté protlačili do brány rohový kop a poté náskok pojistil Krejza přesně hlavičkující po centru ze standardní situace. Z naší strany se poté hra přeci jenom rozhýbala. Jedinou branku jsme ale vstřelili až v 76 minutě také ze standardní situace. Rohový kop propadl k volnému Reiterovi a ten nezavál. V závěrečné zoufalé snaze o vyrovnání jsme se ale do žádné vyložené šance nedostali a hosté si vítězství pohlídali rozkouskováním hry.