106. FK Neratovice - TJ Krupka, 5 - 2, 2.11.2014

Divize B – 13.kolo, ne 2.11.2014, 14.00 hod
FK Neratovice - TJ Krupka 5:2 ( pol. 4:2 )
Rozhodčí : Cihlář, Kubec, Teuber / Diváci: 185
Branky: 10' a 36' Radosta, 19' Jína, 23' a 69' Chrdle

FK Neratovice:
Malina – Vorasický (88. Stanislav), Šulc, Jína, Pajkrt (88. Chlapec) – Weiner (73. Klár), Radosta (87. O. Kodr), Kokoška, Kmoch – Kozák, Chrdle (70. Palanský)

TJ Krupka:
Čermák - Fousek, Valenta Den., Bačkovský, Bičák - Helísek, Bikár, Valenta M., Caitaml - Victorien, Valenta Dom.

V začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale hned z jeho první návštěvy před naší brankou jsme inkasovali. Centr z pravé strany propadnul k volnému Caitamlovi a ten se nemýlil a otevřel skóre divoké první půle. O dvě minuty poté jsme dokázali srovnat skóre Radostovou tečovanou střelou z vápna. V těchto chvílích jsme soupeře přehrávali a výsledkem byl druhý gól. Po rohu Kmocha se hlavou trefil Jína. Náš tlak neustával a ve 23 minutě se dostal po rohu k odraženému míči opět Jína, jehož střelu usměrnil do branky Chrdle a navýšil na 3:1. Ve 33 minutě si naše obrana vybrala slabší chvilku. Po dlouhém balonu za obranu se stopeři nedohodli a Valenta šel sám na Malinu a se štěstím snížil na 3:2. To ale nebylo v první půli vše. Přišla 36 minuta a v ní nejhezčí akce zápasu. Po křídelní akci a centru Vorasického se do vzduchu zavěsil Radosta a hlavou nedal brankaři šanci 4:2. Do konce divoké první půle se poté již nic vážnějšího neurodilo a šlo se do kabin.

Do druhé půle jsme šli s cílem přidat další branky a co nejrychleji rozhodnout divokou přestřelku. Pozorně jsme bránili a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Do 68 minuty jsme si vytvořili tři vyložené šance, které jsme ale nedokázali proměnit. Z té čtvrté jsme ale již skórovali. Na míč za obranu si naběhl Chrdle, přehodil si vyběhnuvšího brankaře a nikým neatakován svým druhým gólem završil , jak se na konci ukázalo, na konečných 5:2. Zbytek zápasu se dohrál v naší režii a potvrdili jsme tak vítězství z Měcholup.

Trenér Jiří Kafka - "Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli 5:2. Diváci viděli hodně gólů a i spoustu nedotažených akcí. V první půli se hrálo nahoru-dolu. Ve druhé už to bylo na jednu bránu a mohli jsme přidat i víc branek. V zakončení jsme si ale počínali dost lehkovážně."