085. FK Neratovice - Sokol Brozany, 6 - 0, 25.5.2014

Název

Popis

NERATOVICE
Mistrovský zápas - divize B: 27.kolo, 25.5. 2014, 17.00 hod
Domácí brankostroj, důležité zákroky Maliny, tři body a držíme třetí místo v tabulce …

FK Neratovice - Sokol Brozany 6:0 (4:0)
Rozhodčí: Štefan, Matějček, Machýček / Diváci: 120
Branky: 4. a 15. Kokoška, 56. Radosta, 30. Chrdle, 42. Kozák z PK, 73. Kmoch

FK Neratovice:
Malina – Zeman, Gazdík, Chlapec, Jína – Weiner (82. Stanislav), Radosta (67. Dohnal), Kokoška, Kmoch – Kozák, Chrdle (75. Buzek).

Potřetí v řadě jsme dokázali zvítězit a ještě k tomu rekordním výsledkem za tři roky působení v divizi. V opět oslabené sestavě, což ale nebylo podruhé vůbec znát, jsme zbourali jednu z nejlepších obran v soutěži. Na soupeře jsme hned od začátku vlétli a ve 4 minutě napřáhl za vápnem Kokoška a přízemní střelou dostal náš tým do vedení a potřebného klidu. Hosté jsme k ničemu nepouštěli a sami jsme si vytvářeli šance jak na běžícím pásu. V 15 minutě to bylo již 2:0, když opět za vápnem napřáhl tentokrát Radosta a míč se zastavil až v síti. O dalších 15 minut se po centru Kozáka nemýlil hlavou Chrdle a bylo to 3:0. A aby toho nebylo málo, tak si ve 42 minutě pohrál Kozák s hostující obranou, která jej zastavila faulem a sám postižený nařízený pokutový kop bez problémů proměnil a do kabin jsme tak šli s čtyřbrankovým vedením.

Do druhého poločasu vstoupili hosté podstatně lépe a zahrozili ve dvou šancích, které však bezchybný Malina zlikvidoval. To ale bylo ze strany hostů vše a tak se ke slovu dostali opět naši borci. V 51 minutě napřáhl za vápnem opět agilní Radosta a nedal střelou k tyči golmanovi žádnou šanci - 5:0. V 63 minutě mohl skóre navýšit Chrdle, který se po parádním pasu ocitnul zcela sám před brankářem, kterého přehodil a s ním i branku. Jak se má zakončit předvedl v 73 minutě Kmoch. Seběhl si podél vápna z pravé strany, připravil si míč na levou a nechytatelnou ranou k tyči zakončil brankostroj našich na 6:0. Ve zbytku zápasu se zrodili ještě dvě šance, ale bez gólového efektu. Za předvedenou hru si naši hoši zaslouží velkou pochvalu.

Trenér Jiří Kafka - „Vyhrát v oslabené sestavě opět se dvěma dorostenci takovým rozdílem nad soupeřem, který nedostává góly a je jedním z nejlepších na jaře, se cení. Fotbalem jsme bavili diváky i sami sebe. Celou sezonu se potýkáme s tím, že nedáváme góly zpoza vápna, dnes jsme takové dali čtyři po krásných střelách. Také proto se zrodil překvapivý, ale zasloužený výsledek. Na druhou stranu jsme ještě neproměnili několik šancí. Ty měl i soupeř a ve dvou nás podržel Malina."

TVCom: Záznam utkání 27.kola - Divize B