021. U-19 , SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha A , 1 - 1 , 5.6.2010

Popis

A- Dorost
Sestava : Malina - Galus, Hell, Čepelák, Mráz, Kučera, Krasnič, Šrámek, Duranski, Mareš, Hůrka

SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha 1 : 1 (0:1)

Hráči si zaslouží za předvedenou hru a bojovnost pochvalu , nicméně jim nebylo souzeno získat plný bodový zisk o který je připravil nepřesně rozhodující hlavní rozhodčí.Utkání mělo po celý zápas nasazení od obou mužstev . Sigma měla počáteční tlak , který vyvrcholil spornou penaltou . Tu však brankář Malina chytil . Jak říká staré přísloví " Nedáš - dostaneš " , předvedla Slavia nádhernou kombinační akci , kdy doslova rozebrala domácí obranu a do prázdné branky vstřelila vedoucí gól . Do kabin jsme tak odcházeli s nádějným vedením 0 : 1 . Druhá půle byla ve znamení šancí obou mužstev , Sigma zahodila několik příležitostí a dala tak vyniknout brankáři Slávie , který tak mužsto podržel. Přišla 71.minuta a malá nekoncentrovanost ve středu hřiště nás stála vyrovnání . Je to veliká škoda , byl to snad jediný moment v zápase a domácí jej využili. Po obdržené brance jsme ještě zesílili tlak na domácí branku . Při dvou samostatných brejcích však nepochopitelně hlavní rozhodčí přerušil hru a tak utkání skončilo remízou .

Originální komentář : Zdroj web Sigma Olomouc

Slavia přijela do Řepčína ve velmi silném složení se snahou hrát útočný, kombinační fotbal. A protože hlavní devízou domácích je také právě atraktivní herní projev, bylo k vidění utkání velmi vysoké úrovně.
Úvodní pasáž patřila Sigmě, která se lépe pohybovala a měla více ze hry. Z převahy rezultoval ve 20.minutě pokutový kop za sražení Kostorka v pokutovém území. Pančochářův záměr však brankář Slavie vystihl a tak se stav neměnil. Ke změně skóre došlo o pět minut později, kdy šla do vedení Slavia. Hostující Kučera prošel domácí obranou a naservíroval míč Krasniqimu, pro kterého již nebyl problém doťuknout míč do prázdné brány – 0:1. Tento stav již vydržel do poločasové přestávky.
Ve druhé půli se Sigma snažila od počátku o vyrovnání, ale slávistický brankář Malina svůj tým několikrát podržel. Největší šanci zmařil Nešickému, který stál po skvělé Šindelářově přihrávce brankáři tváří v tvář, úspěšný ale nebyl. Vyrovnání tak přišlo až v 71.minutě, kdy po kombinaci s Rolincem napřáhl z hranice velkého vápna střídající Jakubec a jeho střelu zastavila až síť branky Slavie – 1:1. Do konce utkání měli mírnou převahu hosté, ale na konečném výsledku se již nic nezměnilo. Utkání tedy skončilo spravedlivou remízou.

Branka: 71. Jakubec - 25. Krasniqi.

Sestava: Karabina – Vavřík, Soušek (80.Zahradníček), Bednář (46.Alexa), Talián – Nešický, Šindelář (65.Jakubec), Bernard – Pančochář, Rolinc, Kostorek. Trenér: Mgr. Václav Jílek